кількість переглядів сторінки

субота, 28 листопада 2015 р.

28 листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодоморів


28 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років, в результаті якого загинули близько чотирьох мільйонів людей.
У Києві, інших містах України та закордоном відбудуться жалобні заходи із вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів, який відзначають в четверту суботу листопада.
О 16.00 разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання відбудеться традиційна громадська акція "Запали свічку пам’яті".

Кожен громадянин може запалити свічку і встановити її на підвіконні, ушанувавши таким чином пам’ять мільйонів українців, яких було вбито голодом.
Цього року український інститут національної пам'яті підготував для "Меморіалу жертв Голодомору" у Києві експозицію "Люди Правди" - про тих, хто зберігав і поширював свідчення про Голодомор ще за радянських часів.Україна та ще 24 країни світу офіційно визнали Голодомор геноцидом українського народу.
Натомість у Росії не визнають Голодомор геноцидом, стверджуючи, що від голоду люди вмирали у різних регіонах СРСР й він не був спрямований проти українців

Немає коментарів:

Дописати коментар